Szkolenia

Wbrew pozorom, nakładanie farb i tynków nie jest prostym zadaniem. By efekt był trwały i w pełni satysfakcjonujący, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów. Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy na szkolenia w zakresie nakładania farb i tynków dekoracyjnych w systemie firmy ECORSON!

Nasza firma jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.10/00043/2008. Dlatego mogą nam Państwo zaufać – wiemy, jak dzielić się swoim doświadczeniem, by uczestnicy szkolenia wynieśli z niego cenne informacje oraz umiejętności. Kursy polecamy szczególnie wykonawcom, którzy chcą sprawdzić nasze produkty oraz zapewnić swoim inwestorom usługi wykonane na najwyższym poziomie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką. I właśnie dlatego nasze szkolenia mają charakter teoretyczno-praktyczny. Przekazujemy dokładne informacje o naszych produktach, ich specyfikacji i zastosowaniu. Kursanci dowiedzą się również, jakie są metody nakładania farb i tynków oraz jak osiągnąć spektakularny efekt przy optymalnym nakładzie czasu oraz wysiłku. Poruszymy również takie kwestie jak przygotowanie powierzchni oraz dobór odpowiednich narzędzi pracy.

Po części teoretycznej przyjdzie pora na praktykę. Uczestnicy szkolenia będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę pod okiem specjalisty, licząc na jego wsparcie i cenne wskazówki. Dbamy nie tylko o profesjonalny przebieg szkolenia, ale też o miłą atmosferą i zaangażowanie naszych uczniów – dzięki temu efekty naszych kursów są naprawdę satysfakcjonujące!

Prowadzimy różne szkolenia, zarówno 1-, jak i 3-dniowe. Czas trwania zależy od zakresu tematyki, tj. liczby omówionych, a następnie wykonanych przez uczestników efektów dekoracyjnych.

Na bieżąco informujemy o zbliżających się szkoleniach. Jeśli są Państwo ciekawi, czy w najbliższym czasie będzie możliwe szlifowanie umiejętności pod okiem naszych specjalistów, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się udzielić szczegółowych informacji i dopiszemy Państwa do listy uczestników.